Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Velké Opatovice Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 08:45 Konec rezervace: 13. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Opatovice BKAleš Havelka
22Obora BKJan Havíř
33Mokrá BOJara
44Kotvrdovice BKJan Kunc
55Hartmanice SYTomáš Minařík
66Senetářov BKMartina Ticha
77Stražisko PVOndřej Šmehlík
88Petrovice SKBKKateřina Skotáková
99Hodějice VYMartin Bezděk
1010Ludéřov OLLukáš Navrátil
1111Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1212Olešnice OLTomáš Hampl
1313Bořitov ABKDavid Páral
1414Chrastavec SYAdéla Černíková
1515Jabloňany BKMarek Vlach
1616Žďár BKMiroslav Vintr
1717Míchov BKTomáš Minařík
1818Bořitov BBKDavid Páral
1919Jevíčko SYJosef Biberle
2020Olešnice XOLRadka Skoaplová
2121Žernovník BKPetra Dvořáková
2222Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2323Černovice BBKGabriela Musilová
2424Sychotín BKAleš Havelka
2525Pamětice BKMichal Konečný
2626Měrotín OLMartin Dedek
2727Březina SYJan Gloc
2828Sychotín BBKAleš Havelka
2930Brumov BKJaroslav Culek
3039Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
3140Sebranice BKJan Špidlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Opatovice BKAleš Havelka
22Senetářov ABKMartina Ticha
33Sebranice BKJan Špidlík
44Bořitov BKDavid Páral
55Hodějice VYDenisa Kežlínková
66Němčice BKMartina Ticha
77Březina BKLukáš Neužil
88Olešnice OLMartina Hubáčková
99Senetářov BBKKateřina Skotáková
1010Žernovník BKPetra Dvořáková
1111Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1212Černá Hora BKLibuše Sychrová
1313Nedvězí SYAdéla Černíková
1414Černovice BBKGabriela Musilová
1515Malá Lhota BKEva Kotolanová
1616Sudice BKOndřej Špidlík
1717Kotvrdovice BKSabina Kuncová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Kotvrdovice BKradek Doležel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.