Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velké Kunětice (2B) Kdy: 25. 06. 2022 10:00
Kontakt:   SDH Velké Kunětice Telefon:  604487768
Začátek rezervace: 25. 05. 2022 18:00 Konec rezervace: 25. 06. 2022 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice mužiJEJan Urban
22Široký Brod JERoman Muzikant
33Široká Niva MužiBRLucie Čapková
44Chlebičov OPMartin Šimkovský
55Andělská Hora Valšov BRMichal Kugler
66Široký Brod JERoman Muzikant
77Suchá Rudná Muži BREdita Barčíková
88Lipová-lázně JERoman Muzikant
99Široká Niva ŽenyBRLucie Čapková
1010Karlovice Muži BREdita Barčíková
1111Stará Ves BRMiroslava Paulerová
1212Karlovice Ženy BREdita Barčíková
1314Sádek OPDušan Gregořica
1415Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
1516Bernartice JERoman Varga
1617Zátor BRJaromír Wysoglad
1718Břidličná BRNikola Škodáková
1819Milotice nad Opavou BRRoman Varga
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
09. 07. Mikulovice hřištěZN
09. 07. KyniceHB
09. 07. ZahnašoviceKM
09. 07. Horní KameniceDO
09. 07. VšekaryDO
09. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
09. 07. ŽďárBK
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Hasičský areál HolčoviceBR
09. 07. HabrovanyVY
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Budilov - dětiPT
09. 07. Poruba - Hřiště u výletištěPR
09. 07. BUDILOVPT
09. 07. VeseláVS
09. 07. BatelovJI
09. 07. RaspenavaLI
09. 07. Velké Pavlovice, fotbal.hřištěBV
09. 07. Nedašova LhotaZL
10. 07. Třeština (SU)SU
10. 07. ŠtítaryDO
10. 07. Velký OřechovZL
10. 07. MistřiceUH
15. 07. Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽZN
15. 07. Vidče hřiště SaharaVS
16. 07. Václavov u Bruntálu fot.hřistěBR
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. KámenHB
16. 07. KrchlebyDO
16. 07. MníšekJH
16. 07. RynárecPE
16. 07. NovosedlyST
16. 07. MrákotínJI
16. 07. KučerovVY
16. 07. Hodonice, hasičské hřiště DORZN
16. 07. ČernotínPR
16. 07. Velká LhotaVS
16. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
16. 07. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
16. 07. Bílovice (PV)PV
16. 07. Křištín - Areál SDHKT
16. 07. Nevšová - JLNSZL
17. 07. PravčiceKM
17. 07. LitovanyTR
17. 07. Prlov, areál (U Smrku)VS
17. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
23. 07. Lom u TachovaTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.