Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2018 Kdy: 03. 11. 2018 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 10. 2018 00:00 Konec rezervace: 02. 11. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky 8LIJaroslav Vobecký
22Bystřice 8.místJCJan Košťák
33Příchovice 7JNJan Kupka
45Chyjice 6JCDavid Hrdý
56Janův Důl 7LIHonza Mašek
67Škodějov 8 místSMRoman Dolenský
78Krásná Ves 0 místMBJan Macoun
89Hradčany 8LITomáš Najman
910Mělník Blata 8 místMEJosef Gipfl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova Comeback - 7. místJNFNC
22Zlatá Olešnice 8JNPetra Černá
33Mělník Blata 7MEDominika Pecháčková
44Jeřmanice 8LIIveta
55Karlinky 10LISDH Karlinky
66Raspenava 14LILuboš Roušal
77Břehy 3MBAnna Jirčáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice 9 místJNFNC
22Smržovka ženy 7 místJNPetra Engelová
33Desná I 8 místJNFrantišek Pavlišta
44Smržovka 8 místJNJan Sajewicz
55Pilínkov, Liberec XXIV 8 místLISDH Pilínkov
66Ostroměř 8 míst JCZdeněk Tejchman
77Roztoky u Semil 8 místSMRoman Dolenský
88Raspenava 8LILuboš Roušal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.