Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Velké Hamry Kdy: 09. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Velké Hamry Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 09. 06. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Frýdštejn JNMartin Bušek
55Karlinky LIJaroslav Vobecký
66Odolenovice JNDominik Plhal
77Hradčany LITomáš Najman
88Pěnčín JNMAD Matthew
99Bystřice JCJan Košťák
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Příchovice JNJan Kupka
1212Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1313Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1414Desná I JNTomáš Palme
1515Roudný JNVáclav Brož
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Janův Důl LIHonza Mašek
1920Mělník BlataMEJosef Gipfl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
26Bechov MBMiloslav Tauchman
37Mělník BlataMEDominika Pecháčková
48Raspenava LILuboš Roušal
59Štrbice TPMichala Kadeřábková
610Břehy MBHana Prokurátová
712Zlatá Olešnice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
22Smržovka ženyJNJan Sajewicz
33Bystřice JCJan Košťák
44Příchovice JNJan Kupka
55Hradčany LITomáš Najman
66Dalešice JNDavid Beránek
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1111Odolenovice JNDominik Plhal
1212Lučany nad Nisou JNTomáš Palme
1313Škodějov SMRoman Dolenský
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Smržovka JNJan Sajewicz
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Štrbice TPMichala Kadeřábková
1818Roudný JNVáclav Brož
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Chyjice JCDavid Hrdý
2121Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2222Mělník BlataMEJosef Gipfl
2323Desná I JNDavid Hejcman
2430Velké Hamry JNFNC
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.