Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hamrovský pohár Kdy: 17. 06. 2018 14:30
Kontakt:   Zdeněk Nauč Telefon:  +420 604 721 226
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
27Jílové u Držkova JNLukáš
38Košťálov SMTomáš Tulach
49Dobšín MBFilip Hájek
510Veselá MBOlda Česák
611Olešnice SMLukáš Marek
712Jirkov JNVladimír Novotný
813Sychrov MBMichal Kuntoš
914Podůlší BéčkoJCLoumis
1015Krásná Ves MBJan Macoun
1116Mříčná SMsdhmricna
1217Malá Skála JNRadek Havelka
1322Pšánky HKJakub Doskočil
1426Dneboh MBLukáš Danda
1527Pšánky HKJakub Doskočil
1628Tatobity SMMarek Bárta
1729Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1830Obrubce MBPepa Adam

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov "B"MBBarbora Křapková
22Smržovka JNJan Sajewicz
33Katusice MBDenisa Boháčková
44Kosmonosy MBJarča Kopelentová
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Sychrov "A"MBBarbora Křapková
88Jeřmanice LIKristýna Matějková
99Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1020Libuň JCHana Jarolímková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.