Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hamrovský pohár Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Zdeněk Nauč Telefon:  604 721 226
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
22Dobšín MBFilip Hájek
33Dubenec TUMartínek z Dubence
44Jirkov JNMíra Berka
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Dneboh MBLukáš Danda
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Kosmonosy MBJan Klimo
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Sychrov MBMichaela Kuntošová
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Veselá MBOlda Česák
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Frýdštejn JNMartin Bušek
2121Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2229Těpeře JNMAD Matthew
2330Krásná Ves MBJan Macoun

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Ploukonice SMEliška Bakešová
55Pěnčín JNMichaela Votočková
66Mříčná SMsdhmricna
77Košťálov SMLenka Poloprutská
88Sychrov BMBMichaela Kuntošová
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Jeřmanice LIIveta
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Zlatá Olešnice JNMichaela Votočková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.