Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hamrovský pohár Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Zdeněk Nauč Telefon:  604 721 226
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
22Dobšín MBFilip Hájek
33Dubenec TUMartínek z Dubence
44Jirkov JNMíra Berka
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Dneboh MBLukáš Danda
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Kosmonosy MBJan Klimo
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Sychrov MBMichaela Kuntošová
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Veselá MBOlda Česák
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Frýdštejn JNMartin Bušek
2121Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2229Těpeře JNMAD Matthew
2330Krásná Ves MBJan Macoun

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Ploukonice SMEliška Bakešová
55Pěnčín JNMichaela Votočková
66Mříčná SMsdhmricna
77Košťálov SMLenka Poloprutská
88Sychrov BMBMichaela Kuntošová
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Jeřmanice LIIveta
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Zlatá Olešnice JNMichaela Votočková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.