Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velké Hamry Kdy: 08. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 08. 06. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
23Pěnčín JNFNC
34Hradčany LITomáš Najman
45Těpeře JNFNC
56Karlinky LIPetr Augusta
67Jeřmanice LIFNC
78Příchovice JNJan Kupka
89Krásná Ves MBJan Macoun
910Nová Ves LILukáš Pokorný
1011Škodějov SMJiří Jurco
1112Záskalí LIhasici Bezaskovice
1213Krásná Ves BMBJan Macoun
1314Frýdštejn JNMartin Bušek
1415Dolní Sytová SMJiří Buchar
1516Koberovy JNTomáš Mašek
1617Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1718Pěnčín LIHasiči Pěnčín
1819Odolenovice JNJan Macháček
1920Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2021Bystřice JCJan Košťák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bechov MBTadeáš Odstrčilík
23Mělník BlataMEDominika Pecháčková
35Břehy MBAnna Jirčáková
46Koberovy JNNatálie Pospíšilová
57Zlatá Olešnice JNJan Kupka
68Jeřmanice LIKristýna Matějková
79Dalešice JNDavid Beránek
810Raspenava LILuboš Roušal
911Karlinky LIPetr Augusta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Příchovice JNJan Kupka
22Roztoky u Semil SMFNC
33Smržovka mužiJNPetra Engelová
44Jeřmanice LIFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Hradčany LITomáš Najman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Ostroměř JCZdeněk Tejchman
910Smržovka ženyJNPetra Engelová
1011Záskalí LIhasici Bezaskovice
1112Dolní Sytová SMJiří Buchar
1213Škodějov SMJiří Jurco
1314Koberovy JNTomáš Mašek
1415Odolenovice JNJan Macháček
1517Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1618Bystřice JCJan Košťák
1720Pěnčín LIHasiči Pěnčín
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.