Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VELICKÁ HALA Kdy: 10. 03. 2018 09:30
Kontakt:   Pavel Lipár Telefon:  607665134
Začátek rezervace: 12. 02. 2018 11:00 Konec rezervace: 07. 03. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
22Petrov HOJana Trojancová
33Ratíškovice HOTomáš Koplík
44Vacenovice HODavid Rančík
55Hroznová Lhota HOAdéla Pomajbíková
66Mistřín AHOMiroslav Lička
77Mistřín BHOMiroslav Lička
88Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
99Svatobořice HOMiroslav Lička
1010Rohatec HOMiroslav Lička
1111Vlkoš HOMiroslav Lička
1212Milotice HOMiroslav Lička
1313Vnorovy HOJakub Poštolka
1414Šardice HODarek Vindiš
1515Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
1616Ježov HOMiroslav Lička
1717Čejkovice HOIgor Bergmann
1818Radějov HORadka Niko
1919Kozojídky HOStepan Hruska
2020Žeravice HORadka Čechová
2121Strážnice HOMiroslav Lička
2222Hovorany HOMiroslav Lička
2323Čejč HOMiroslav Lička
2424Těmice HOAntonín Šimek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
22Petrov HOJana Trojancová
33Ratíškovice HOTomáš Koplík
44Vacenovice HODavid Rančík
55Mistřín HOMiroslav Lička
66Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
77Svatobořice HOMiroslav Lička
88Rohatec HOMiroslav Lička
99Vlkoš HOMiroslav Lička
1010Milotice HOMiroslav Lička
1111Vnorovy HOJakub Poštolka
1212Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
1313Ježov HOMiroslav Lička
1414Radějov Radějov AHORadka Niko
1515Radějov Radějov BHORadka Niko
1616Kozojídky HOStepan Hruska
1717Žeravice HORadka Čechová
1818Hovorany HOMiroslav Lička
1919Hodonín HOPetr Blažej
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.