Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

VELICKÁ HALA

Pozvánka | Obnovit
Kde: sportovní hala Kdy: 14. 03. 2020 09:00
Kontakt:   Pavel Lipár Telefon:  +420607665134
Začátek rezervace: 10. 02. 2020 19:00 Konec rezervace: 08. 03. 2020 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Těmice, Hodonín Jakub Pavlica
2. Mistřín, Hodonín Jaroslav Svora
3. Ratíškovice, Hodonín Tomáš Koplík
4. Kozojídky, Hodonín Miroslav Lička
5. Velká nad Veličkou, Hodonín Miroslav Lička
6. Šardice, Hodonín Darek Vindiš
7. Hrubá Vrbka, Hodonín Kateřina Kadubcová
8. Petrov, Hodonín Jana Trojancová
9. Rohatec, Hodonín Michal Matějíček
10. Vacenovice, Hodonín Miroslav Lička
11. Vnorovy, Hodonín Jakub Poštolka
12. Svatobořice, Hodonín Iveta
13. Popov, Zlín Alois Kulíšek
14. Žeravice, Hodonín Petr Halačka
15. Ježov, Hodonín Michaela Slezáková
16. Milotice, Hodonín Miroslav Lička
17. Hroznová Lhota, Hodonín Miroslav Lička
18. Biskupice, VizoviceZlín Věra Lutonská
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Těmice, Hodonín Jakub Pavlica
2. Kozojídky, Hodonín Miroslav Lička
3. Hrubá Vrbka, Hodonín Kateřina Kadubcová
4. Ratíškovice, Hodonín Tomáš Koplík
5. Rohatec, Hodonín Michal Matějíček
6. Svatobořice, Hodonín Iveta
7. Žeravice, Hodonín Petr Halačka
8. Ježov, Hodonín Michaela Slezáková
9. Velká nad Veličkou, Hodonín Miroslav Lička
10. Vacenovice, Hodonín Miroslav Lička
11. Popov, Zlín Alois Kulíšek
12. Petrov, Hodonín Jana Trojancová
13. Mistřín, Hodonín Jaroslav Svora
14. Vizovice, Zlín Věra Lutonská
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Ratíškovice, Hodonín Tomáš Koplík
3. Mistřín, Hodonín Jaroslav Svora
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Ježov, Hodonín Michaela Slezáková
6. Velká nad Veličkou, Hodonín Miroslav Lička
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 02. ZŠ Komenského 17DO
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. ČekyněPR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.