Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY SDH, 2B Kdy: 17. 08. 2019 08:00
Kontakt:   Josef Sabo Telefon:  606122633
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 15. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká Lhota VSJosef Sabo
22Jasenice VSLukáš Komender
33Lešná MužiVSJakub Grygařík
44Dolní Bečva ŽenyVSKristy
55Podolí VSAleš
66Choryně ženy VSVeronika Hlavicová
77Ratiboř VSLibor Vítek
88Dolní Bečva MužiVSKristy
99Loučka Ženy VSLibor Vítek
1010Vlčovice NJPavel Kahánek
1111Němetice MužiVSLubomír Kunovský
1212Ublo ZLLibor Punčochář
1313Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1414Vlčovice NJPavel Kahánek
1515Velká Lhota VSMatěj Blažek
1616Loukov ŽenyKMSimona Halenčáková
1717Vidče veterániVSOldřich Knébl
1818Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
1919Velké Karlovice veteraniVSKarel taborsky
2020Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2121Bělkovice-Lašťany OLIvana Gaborová
2222Prchalov BNJMatěj Blažek
2323Vsetín Rotytnice - ženyVSKarel taborsky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.