Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU Kdy: 24. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Surma Telefon:  +420728259308
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
22Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
33Radíkov OLDejv Tietze
44Nenakonice OLJiří Tomecek
55Svésedlice OLRadek Vyhnal
66Přáslavice ženyOLBarbora Ivanová
77Nenakonice ženyOLMartina Buršíková
88Bělkovice-Lašťany ŽenyOLMichal Surma
99Svésedlice OLRadek Vyhnal
1010Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
1111Tršice OLHonza Balint
1212Přáslavice OLBarbora Ivanová
1313Suchonice OLMartin Hluší
1414Chválkovice OLOndřej Šafařík
1515Niva PVTomáš Růžička
1616Grygov OLAdam Dvorský
1717Přáslavice ženy BOLBarbora Ivanová
1818Droždín ChvádrožOLiveta Pírková
1919Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Bajerová
2020Lošov OLJiří
2121Velká Roudka BKMichal Surma
2222Těšetice Ratašice-dream teamOLTomáš Pospíšil
2323Dolany OLMichal Surma
2424Velká Bystřice Muži BOLMichal Surma
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.