Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnci Kdy: 31. 07. 2016 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 01. 07. 2016 09:30 Konec rezervace: 30. 07. 2016 16:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Mladcová ZLTomas Blažek
33Pravčice KMJiří Možíš
44Luboměř NJjiljí Šimíček
55Opatovice PRNikol Romanová
66Ústí PRKarel Jašík
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Loukov KMLukáš Pecháček
99Kunovice VSVít Kobliha
1010Hranice PRKarel Jašík
1111Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1212Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1313Rychlov KMPetr Řeháček
1414Tučapy KMRené Jašek
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1818Špičky PRViktorie Polášková
1919Babice VSDalibor Plesník
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Bohuslávky PRPetr Stískal
2222Hrabůvka PRHonza
2323Sobíšky PRJiří Kočař
2424Malhotice PRLuboš Lehnert
2525Olšovec PRpetr
2627Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2728Rouské PRMartin Čech

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRViktorie Polášková
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
44Kunovice VSVít Kobliha
55Opatovice PRNikol Romanová
66Loukov KMLukáš Pecháček
77Drahotuše (Hranice IV) PRMonika Koutná
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1010Rychlov KMBarbora Švehlová
1111Potštát PRVeronika Kocjanová
1212Paršovice PRTereza Růžičková
1313Radíkov PRMišelka Volná

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Opatovice PRNikol Romanová
33Hrabůvka PRHonza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.