Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 18. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736630955
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 08:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 23:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Mladcová ZLOndra Struška
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Jasenice VSJakub Kopřiva
77Hlinsko PRTomáš Mareček
88Babice VSPetr Korábečný
99Kokory PRLibor Daňa
1010Partutovice PRmartin humplik
1111Prchalov BNJJakub Šenk
1212Hrabůvka PRHonza
1313Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1414Hranice PRVítězslav Stratil
1515Špičky PRŠtěpán Šindler
1616Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1718Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1830Opatovice PRDavid Roman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) muži 35+PRKarel Jašík
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Opatovice PRDavid Roman
44Milotice nad Bečvou ženyPRJakub Kopřiva
55Olšovec PRMagdaléna Hlavová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Opatovice muži 35+PRDavid Roman
99Hostašovice NJJan Duda
1010Zahnašovice KMPetr Miklík
1111Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Špičky muži 35+PRSDH Špičky
1415Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
1516Ústí muži 35+PRSDH Špičky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.