Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 29. 06. 2024 09:00
Kontakt:   Michal Roučka Telefon:  607827660
Začátek rezervace: 16. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 29. 06. 2024 00:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov APTJarda Mareš
22Vacov PTMichal Roučka
310Horní Poříčí STMartin Kantner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov APTJarda Mareš
22Vacov PTDavid Makas
33Volenice STHelena Rejžková
44Budilov BPTJarda Mareš
55Dolany PTZdeněk Martan
66Buk PTKatka Nováková
77Budilov CPTJarda Mareš
88Přečín PTVladimír Jírovec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov PTBára Kadlecová
22Vacov PTDavid Makas
33Dřešín STJiří Záhorský
44Volenice STHelena Rejžková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. Hustopeče nad BečvouPR
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.