Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Únětice ŽLUNAPARK

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024 Kdy: 17. 08. 2024 21:00
Kontakt:   PETR SKALA Únětice 1911 Telefon:  728449607
Začátek rezervace: 07. 07. 2024 21:00 Konec rezervace: 17. 08. 2024 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Ženy APlzeň-jih Petr Skala
2. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Petty
3. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
4. Skalice, ŽenyPříbram Radek Sobotka
5. Únětice 1911, Muži APlzeň-jih Petr Skala
6. Štítary, mužiDomažlice Miroslav Žáček
7. Horní Kamenice, Domažlice space14@centrum.cz
8. Hlubyně, Příbram Jiří Novotný
9. Štítary, ŽenyDomažlice Martina Hradecká
10. Únětice 1911, Ženy BPlzeň-jih Petr Skala
11. Skalice, MužiPříbram Radek Sobotka
12. Jaronice, České Budějovice Jan Dvořák
13. Chlum, Plzeň-jih Zbyněk Bečvář
14. Chudenice, Klatovy josef brabec
15. Únětice 1911, Muži BPlzeň-jih Petr Skala
16. Mochtín, MužiKlatovy Jakub Houba
17. Chlum, Ženy Plzeň-jih Zbyněk Bečvář
18. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
19. Drahkov, Drahkov LadiesPlzeň-jih Karolína Regentová
20. Letiny, Plzeň-jih Karolína Regentová
21. Poděvousy, Domažlice Vladimír Štýs
22. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
23. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
24. Drahkov, Plzeň-jih Karolína Regentová
25. Zaječov, MužiBeroun Michael Klika
26. Úněšov, ženyPlzeň-sever Josef
27. Poděvousy, Ženy Domažlice Vladimír Štýs
28. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
29. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
30. Chrašťany, Louny Miloš Zeman
31. Újezd, MužiDomažlice Ondřej Černý
32. Všekary, ŽenyDomažlice SDH Všekary
33. Mokrouše, Plzeň-jih Lukáš Matouš
34. Doubravice u Volyně, StrakoniceStrakonice Jaroslav Buček
35. Křenovice, České Budějovice David Mádl
36. Příkosice, MužiRokycany Jakub Heindl
37. Obora, Plzeň-sever Matěj Bech
38. Žákava, ženyPlzeň-jih Anna Šlejsková
39. Plzeň - město, Nezbavětice, ženyPlzeň-město Jakub Kosťu
40. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
41. Srubec, České Budějovice Jaroslav Buček
42. Křížkový Újezdec, Praha-východ Martin Buk
43. Žákava, Plzeň-jih Anna Šlejsková
44. České Budějovice , Třebín ženy České Budějovice Eliška Breichová
45. Srbice, ženyDomažlice Veronika Bártová
46. Štichovice, Plzeň-sever Vojtěch Blažek
47. *, Chocenice bez určení okresu Petr Skala
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49. Srbice, Muži Domažlice Kateřina Komancová
50. Křížkový Újezdec, ŽenyPraha-východ Martin Buk
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.