Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 25. 01. 2020 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  604575141
Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00 Konec rezervace: 25. 01. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* Únětice 1911 ženy-Ondřej Kail
22Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
33Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
44Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
55- Únětice 1911 B-Ondřej Kail
66Nevřeň #pětdevětPSJícháč
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Drahkov PJDušan Faitenhanzl
1111Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1414Křištín KTJiří Freiberk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Letiny PJDušan Faitenhanzl
1717Úněšov Muži PSMiloslav Pytlik
1818Hostivice PZMilan Bláha
1919Horní Metelsko DOPetr Zverka
2020Mělník Blata ženyMEMilan Corna
2121Mirošov AROsmatlak vaclav
2222Chotíkov PSSDH Chotikov
2323Nebílovy PJZbyněk Šebek
2424Kdyně MužiDOVaclav Milfort
2525Mirošov ZenyROsmatlak vaclav
2626Sedlčany PBJarous Janský
2727Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
2828Hartmanice SYDavid Hřebec
2929Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
3030Mirošov BROsmatlak vaclav
3131* Únětice 1911 ženyny-Ondřej Kail
3232Předměstí SYDavid Hřebec
3333Křelovice mužiPSJiří Pecuš
3434Doubravka Smíšené PMJan Diviš
3559Příšov PSJitka Racková
3660Chrást PSJiří Fantiš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.