Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 26. 01. 2019 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  604575141
Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00 Konec rezervace: 26. 01. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
22Mochtín KTMichal Kloupar
33Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Chrást PSJiří Fantiš
66Svaté Pole PBJosef Pecka
77Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
88Vranovice PekloPBStanda Strnad
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Křelovice PSMiloslav Pytlik
1111Nebílovy PJZbyněk Šebek
1212Horní Měcholupy Muži AABJan Roháč
1313Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1414Děčín I-Děčín DDM Armex DěčínDCJosef Gipfl
1515Mirošov BROsmatlak vaclav
1616Zahorčice mužiSTBaďa
1717Čelákovy PJJiří Böhm
1818Mělník Mělník BlataMEJosef Gipfl
1919Horní Měcholupy Muži BABJan Roháč
2020Mirošov ŽenyROsmatlak vaclav
2121Úněšov ŽenyPSDenisa Joudalová
2222Chotíkov PSSDH Chotikov
2323Neznašovy KTMartin Salamánek
2424Úněšov MužiPSDenisa Joudalová
2525Příšov PSJitka Racková
2626Hostivice PZMilan Bláha
2727Novosedly STBohuslav Chval
2828Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2929Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3030Stýskaly PSVáclav Švíka
3131Brodeslavy PSAleš Polívka
3232Kdyně MužiDOVaclav Milfort
3333Vidice MužiDOTereza Voráčová
3434Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
3535Křištín KTJiří Freiberk
3636Drahkov MužiPJDušan Faitenhanzl
3738Doubravka ŽENYPMJan Diviš
3839Doubravka PMJan Diviš
3950Nevřeň #pětdevětPSJícháč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.