Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Újezd - Hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Újezd - CHNHL 1. kolo Kdy: 04. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Ondřej Černý Telefon:  602 604 856
Začátek rezervace: 20. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 04. 07. 2020 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Újezd, mužiDomažlice Petr Kanta
2. Oprechtice Sport, Domažlice Václav Pejsar
3. Mochtín, #20centimeterKlatovy Michal Kloupar
4. Nové Sedliště, muži sportTachov Petr Prochazka
5. Štítary, muži ADomažlice Michaela Koptíková
6. Horšovský Týn, ženyDomažlice Nikola Malíková
7. Nová Ves ( Domažlice), Domažlice Václav Pejsar
8. Kdyně, Muži, PS12Domažlice Vaclav Milfort
9. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
10. Chrást, Plzeň-sever Jiří Fantiš
11. Březí, ženyDomažlice Nikola Malíková
12. Štítary, ŽenyDomažlice Michaela Koptíková
13. Újezd, ženyDomažlice Petr Kanta
14. Tlumačov, Domažlice Pavel Homolka
15. Štítary, muži PS12Domažlice Michaela Koptíková
16. Stýskaly, TygřiPlzeň-sever Václav Švíka
17. Vidice, Muži sport Domažlice Ondřej Černý
18. Horní Metelsko, PanteřiDomažlice Petr Zverka
19. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
20. Horšovský Týn, mužiDomažlice Nikola Malíková
21. Křištín, Klatovy Jiří Freiberk
22. Hluboká, Ženy Ps12Domažlice Martin Gombár
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24. Česká Kubice, MužiDomažlice Ondřej Černý
25. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
26. Oplot, Muži Ps 12Plzeň-jih Marika Součková
27. Osvračín, ženyDomažlice Marek Hřebec
28. Milavče, ženy, PS12Domažlice Aneta Královcová
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Hluboká, Muži Ps12Domažlice Martin Gombár
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.