Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo MP-memorial V, Baďury Kdy: 13. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Šebela Martin Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2024 12:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Chropyně KMVladislav Sedlařík
24Počenice KMPavel Kunčar
35Medlov KMSDH Medlov
46Tršice OLHonza Balint
57Výkleky PRStanislav Müller
68Hoštice KMAntonín Novák
79Uhřičice PRMartin Šebela
810Chropyně KMVladislav Sedlařík
914Litenčice KMFilip Měrka
1015Zborovice KMPetra Plachá
1126Uhřičice Uhřičice PRMartin Šebela
1229Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1330Seloutky PVTomáš Trnečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
22Počenice KMPavel Kunčar
33Zborovice KMPetra Plachá
44Výkleky Muži 35+PRStanislav Müller
55Rychlov KMPetr Řeháček
66Seloutky PVZuzana Janečková
77Litenčice ženyKMNikol Kochaníčková
88Rychlov 35+KMPetr Řeháček
99Tršice OLTereza Gärtnerová
1015Kojetín  PRMartina Partykova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Uhřičice 35+muži PRMartin Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.