Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Úherce, K Mexiku

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Úherce Kdy: 26. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Štejr Petr Telefon:  +420377931314
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2018 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Úherce, Plzeň-sever Honza Adamec
2. Horní Kamenice, Domažlice Honza Adamec
3. Žebnice, Plzeň-sever Honza Adamec
4. Mokrouše, Plzeň-jih Honza Adamec
5. Horní Lukavice, Plzeň-jih Honza Adamec
6. Dehtín, Klatovy Honza Adamec
7. Nevřeň, #pětdevětPlzeň-sever Jícháč
8. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
9. Zahorčice, Strakonice Pavel Janda
10. Chrást, Příbram Honza Adamec
11. Únětice 1911, Plzeň-jih Honza Adamec
12. Poděvousy, Domažlice Honza Adamec
13. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
14. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
15. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
16. Hlubyně, Příbram Jiří Novotný
17. Chářovice, ŠponaBenešov Milan Pádivý
18. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
19. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
20. Robčice, Plzeň-jih Radek Růt
21. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Honza Adamec
2. Dehtín, Klatovy Jana Hlaváčková
3. Horní Lukavice, Plzeň-jih Verča Hrubá
4. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
5. Štichovice, Plzeň-sever Honza Adamec
6. Sloup, Praha-západ Kristýna Ječmenová
7. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
8. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
9. Hlubyně, Příbram Jiří Novotný
10. Mrtník, Plzeň-sever Anna Polcarová
11. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Poděvousy, Domažlice Anděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.