Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Tvarožná Kdy: 13. 08. 2022 13:00
Kontakt:   Petr Pejřil Telefon:  +420 774 873 202
Začátek rezervace: 05. 08. 2022 20:00 Konec rezervace: 12. 08. 2022 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tvarožná BOTomáš Urbánek
22Kučerov VYTomáš Urbánek
33Šaratice VYJan Jeřábek
44Tučapy AVYMiloslav Brandys
55Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
66Křenovice VYBroňa Fráňová
77Pustiměř VYMichal Vrba
88Mokrá BOLukáš Machanec
99Habrovany VYMartin Kadaňka
1010Topolany AVYTomáš Urbánek
1111Hodějice VYJosef Cigánek
1212Tučapy BVYMiloslav Brandys
1313Dětkovice PVLadislav Kořínek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYVendula Řepková
22Silůvky BOBroňa Fráňová
33Radslavice VYMartina Slezáková
44Pustiměř VYMichal Vrba
55Křenovice VYBroňa Fráňová
67Ivanovice na Hané VYPetra Zalešáková
78Hrušky VYLubomír Blatný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
27. 08. TučapyVY
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. HradčoviceUH
27. 08. JamniceOP
27. 08. ÚnanovZN
27. 08. Kostelec nad Černými lesyKO
27. 08. HaňoviceOL
27. 08. SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3BPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.