Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár pivovaru Vraník Kdy: 01. 05. 2019 13:30
Kontakt:   Telefon:  739666817
Začátek rezervace: 09. 04. 2019 19:00 Konec rezervace: 01. 05. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava "A" mužiZLJiří Vajďák
22Zahnašovice mužiKMJiří Vajďák
33Lukov mužiZLJiří Vajďák
44Vysoké Pole ženyZLJiří Vajďák
55Trnava ženyZLJiří Vajďák
66Zahnašovice ženyKMJiří Vajďák
77Ratiboř VSLibor Vítek
88Mladcová ZLLukáš Struška
99Trnava "B" mužiZLJiří Vajďák
1010Lukov ŽenyZLHelena Kolářová
1111Louky MužiZLpeca
1212Jasenice VSLukáš Komender
1313Trnava muži nad 35 letZLJiří Vajďák
1414Ublo ZLLibor Punčochář
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1617Trnava ženy nad 35 letZLJiří Vajďák
1721Štípa MužiZLMatěj Vařák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.