Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B Kdy: 18. 09. 2021 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý Telefon:  602 618 490
Začátek rezervace: 12. 09. 2021 19:00 Konec rezervace: 18. 09. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třeština veterániSUPavel Navrátil - admin ONL
22Dub nad Moravou OLPatrik Maksant
33Radíkov OLTomáš Herzog
44Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
55Olešnice OLTomáš Němec
66Janovice BRTomáš Nebes
77Kožušany OLvlastimil dokoupil
88Přáslavice OLLibuše Hrošová
99Velká Bystřice OLTomáš Růžička
1010Třeština mužiSUPavel Navrátil - admin ONL
1111Vojnice OLTereza Jílková
1212Kožušany OLPetra Zmeškalová
1313Domamyslice PVLukáš Koudelka
1414Bohuslavice SUPavel Dostál
1515Břidličná BRJaromir Pavlik
1616Blatec OLMartin Sahliger
1717Krasice - Prostějov  PVAlča Buriánková
1818Olšany u Prostějova PVAdam Dvorský
1919Haňovice OLKateřina Skládalová
2020Sobotín SURadek Dubový
2121Bezděčí u Trnávky SYLukáš Hampl
2222Ludéřov OLJan Palička
2323Bílovice PVPetr Dokoupil
2424Těšetice OLAdriana Šulcová
2525Čelechovice na Hané PVMarek Šustr
2626Cholina OLxteam
2727Pavlov ženySUMichaela Vystavělová
2828Střelice OLTomáš Pytolaj
2929Senetářov ženyBKJan Havlíček
3030Světlá BRRoman Namor
3131Bezděčí u Trnávky SYPavel Spíchal
3232Hrabišín SUNikola Kvapilová
3333Odry NJHelen Novackova
3434Kosov SUPetra Hubáčková
3535Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
3636Dolní Libina SUKristýna Nováková
3737Vysoká PRLubomír Kadlec
3838Alojzov PVAdam Kala
3939Měrotín OLRadka Skopalová
4040Nová Dědina OLEva Dušková
4141Hrabišín SUAdéla Haitmarová
4242Přáslavice OLKateřina Mariánková
4343Krasice - Prostějov  PVEliška Vantuchová
4444Mladeč OLMafka Sobotová
4545Dolany OLJíří Skopal
4646Bílovice PVNikola Dostálová
4747Tošodry fire team NJjarek
4848Zvole veterániSUSimona
4949Měrotín BOLLukáš Trefil
5051Šumvald OLNikola Tylová
5152Dolní Libina SUKlára Blažková
5253Bělkovice-Lašťany OLGabriela Skopalová
5354Nový Malín SUStanislav Axmann
5455Chválkovice OLOndřej Šafařík
5556Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
5657Kosov ženySURoman Brixel
5758Brníčko SULadislav Plechatý
5859Bělkovice-Lašťany OLLeona Vepříková
5961Bělkovice-Lašťany OLLeona Zedníková
6062Břidličná BRDaniel Pavlík
6163Střelice OLAnička Š
6264Velké Kunětice JERoman Varga
6365Štíty SUMarek
6466Bratrušov FabiánekSUTomáš Fabiánek
6567Bludov SUEliška Blažková
6668Bludov SUTomáš Riedl
6770Měrotín OLSDH Měrotin
6871Dolní Studénky SUEliška Osladilová
6974Myslechovice OLMilan Gallo
7075Bělkovice-Lašťany OLLudvík Drapl
7176Bělkovice-Lašťany OLDaniela Trombiková
7278Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
7379Studnice CRVojtěch Vašek
7480Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
7581Hrabůvka PRHonza
7682Suchonice OLMartin Hluší
7783Bludov SUMarie Paciorková
7884Albrechtičky NJRadek Černý
7986Bludov SUVojtěch
8091Bludov SUAndrea Vaculíková
8194Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
8296Široký Brod veteraniJERoman Muzikant
8398Odry NJNikola Kostková
84100Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.