Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 15. 09. 2018 08:00
Kontakt:   Markéta Dvořáková Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2018 08:00 Konec rezervace: 15. 09. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Dolní Břežany PZJan Trachta
33Kšely KOGabriela Hovorková
44Horní Měcholupy ABJiří Markuci
55Popovičky PHJaroslav Švehla
66Ratenice KOJan Čáslava
77Klučov AKOZdeněk Měřička
88Klučov BKOZdeněk Měřička
99Štítary KOLída Voslářová
1010Radovesnice I KOMarek Jandák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
33Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
44Ovčáry AKOGabriela Hovorková
55Ovčáry BKOGabriela Hovorková
66Kšely KOGabriela Hovorková
77Horní Měcholupy ABJiří Markuci
88Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Tuchoraz KOPavla Šimůnková
44Třebovle KOMarkéta Dvořáková
55Ovčáry KOGabriela Hovorková
66Kšely KOGabriela Hovorková
77Ratenice KOJan Čáslava
88Dobré Pole KOIveta Rysova
99Klučov KOZdeněk Měřička
1010Zásmuky KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Tuchoraz KOPavla Šimůnková
44Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
55Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
77Ovčáry BKOGabriela Hovorková
88Ovčáry CKOGabriela Hovorková
99Kšely KOGabriela Hovorková
1010Rostoklaty KOLída Voslářová
1111Dobré Pole KOIveta Rysova
1212Ratenice KOJan Čáslava
1313Klučov AKOZdeněk Měřička
1414Klučov BKOZdeněk Měřička
1515Zásmuky KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebovle KOMarkéta Dvořáková
22Ovčáry AKOGabriela Hovorková
33Ovčáry BKOGabriela Hovorková
44Rostoklaty KOLída Voslářová
55Doubek PHJaroslav Švehla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Tuchoraz KOPavla Šimůnková
33Třebovle KOMarkéta Dvořáková
44Kšely AKOGabriela Hovorková
55Kšely BKOGabriela Hovorková
66Horní Měcholupy ABJiří Markuci
77Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lány RALída Voslářová
22Sloup ml., st.PZBaďa
33Ovčáry mužiKOGabriela Hovorková
44Křížkový Újezdec MŽ, SŽ, D, MPHJaroslav Švehla
55Zibohlavy MŽKOLída Voslářová
66Nové Jirny MŽ, SŽ, DPHLída Voslářová
77Horní Kruty KOjarda
88Zásmuky M, ŽKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.