Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice Kdy: 13. 07. 2024 13:00
Kontakt:   ČECH Jiří Telefon:  725105320
Začátek rezervace: 30. 06. 2024 18:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHJan Doležal
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Třebětice JHPetr štěpán
44Boršov JIMatěj Rambousek
55Strmilov JHFrantišek Novák
66Dešná JHAdam Račický
77Žirovnice PEAdam Hamerník
88Markvarec JHMartin Pecha
99Český Rudolec JHOndřej Huml
1010Horní Němčice JHFrantišek Novák
1111Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
1212Horní Meziříčko JHPetr Volavka
1313Urbanov JILukáš Trkola
1414Dešná BJHAleš Coufal
1515Telč BJIMatěj Plunder
1617Libkova Voda PEVena Drahný
1719Budeč BJHMichal Tříletý
1820Police BTRJaromir Filipsky

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov JIMatěj Rambousek
22Kamenice nad Lipou Ženy PEMarketa Chalupova
33Nová Včelnice JHPavlína Jirků
44Horní Němčice ženyJHFrantišek Novák
55Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
66Žirovnice PEEliška Švadlenová
77Český Rudolec JHAndrea Zeiserová
88Krasonice JIJaromir Filipsky
99Dolní Cerekev ŽenyJIVeronika Jelínková
1010Písečné JHRadka Burešová
1111Dešná JHAdam Račický

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov JIMatěj Rambousek
22ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
33Krasonice JIMichaela Michalová
44Budeč BJHMichal Tříletý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.