Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár Starostky Obce Třebelovice Kdy: 07. 10. 2018 12:30
Kontakt:   Telefon:  728236258
Začátek rezervace: 13. 09. 2018 12:30 Konec rezervace: 07. 10. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebelovice TRJosef Bulíček
22Rácovice TROndřej Šťastný
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Kostníky TRMartin Puchnar
55Panské Dubenky JIPetr Volavka
66Ptáčov PS12TRRadek Dvořák
77Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
88Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
910Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1011Panské Dubenky PS 12JIPetr Volavka
1113Dešná BJHAleš Coufal
1219Dešná BJHAleš Coufal
1320Slavošovice PS 12CBOndřej Steinhäusl
1428Menhartice PS 12TRDaniel Beňadik
1529Babice TRDaniel Beňadik
1630Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kostníky TRDankaKa
24Ptáčov ŽenyTRRadek Dvořák
330Strachoňovice JIDavid Pavlíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.