Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Třebelovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B Kdy: 25. 05. 2019 22:00
Kontakt:   Josef Bulíček Telefon:  728 236 258
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 22:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 00:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Třebelovice, Třebíč Josef Bulíček
2. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
3. Budišov, ženyTřebíč Žaneta Slabá
4. Kostníky, ženyTřebíč DankaKa
5. Rácovice, Třebíč Ondřej Šťastný
6. Police, Třebíč Aleš Coufal
7. Olešná, ženyHavlíčkův Brod Tereza Pešoutová
8. Střížov, Jihlava Petr Kabátek
9. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
10. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
11. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
12. Kostníky, Třebíč Martin Puchnar
13. Olešná, Havlíčkův Brod Pavel Kos
14. Lesná, Znojmo Luboš Svoboda
15. Stará Říše, Ženy Jihlava Klára Pelejová
16. Jakubov u Moravských Budějovic, ŽenyTřebíč Vendula Vejmelkova
17. Batelov, ŽenyJihlava Pavla Kaňkovská
18. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
19. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
20. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
21. Hornice, Třebíč Josef Bulíček
22. Mladoňovice, Třebíč Aleš Daňhel
23. Batelov, MužiJihlava Standa Lávička
24. Dolní Cerekev, ženyJihlava Dominika Dratnálová
25. Nevcehle, ŽenyJihlava Eliška Nikodýmová
26. Petrovice, BTřebíč Martin Caha
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.