Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B Kdy: 27. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 07. 05. 2018 09:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Skrochovice ŽenyOPFilip Pustějovský
33Závada OPPetr
44Jistebník NJFilip Pustějovský
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bolatice OPLucie Balarinová
77Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
88Závada OPPetr
99Komárov MužiOPMonika Neminářová
1010Služovice Muži OPMonika Neminářová
1111Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
1212Chlebičov OPJiří Bena
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Bohuslavice MužiOPJiří Bena
1515Bolatice ženyOPLucie Balarinová
1616Služovice ŽenyOPMonika Neminářová
1717Hněvošice OPKlára Konečná
1818Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
1919Jamnice OPDominik
2020Velké Hoštice ŽenyOPKateřina Večerková
2121Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2222Oldřišov OPVít Ciminga
2323Kozmice OPLibor Drastík
2424Jeseník JEMichal Straka
2525Bělá mužiOPPatrik Holuša
2626Sádek OPDušan Gregořica
2727Vřesina OPLucie Balarinová
2828Kozmice OPLibor Drastík
2929Štěpánkovice OPMichael Suffner
3030Starý Jičín ženyNJTereza
3131Michálkovice MužiOVHonza Virec
3232Milostovice ženyOPVeronika
3333Starý Jičín mužiNJTereza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.