Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Svoboda, has. hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo MSP (2B) Kdy: 20. 06. 2021 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 30. 05. 2021 09:00 Konec rezervace: 20. 06. 2021 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Odry, Tošodry Nový Jičín jarek
2. Služovice, Opava Lucie Balarinová
3. Bělá, mužiOpava Patrik Holuša
4. Hrabůvka, Přerov Ondřej Hlavinka
5. Svoboda, Opava Lucie Balarinová
6. Milostovice, ŽenyOpava SDH Malé Hoštice
7. Malé Hoštice, ŽenyOpava SDH Malé Hoštice
8. Prchalov, ANový Jičín Jakub Šenk
9. Velké Hoštice, MužiOpava Lukáš Pluške
10. Svoboda, BOpava Lucie Balarinová
11. Bělá, ženyOpava Patrik Holuša
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Neplachovice, ženyOpava Honza Malý
14. Strahovice, Opava Lucie Balarinová
15. Chlebičov, Opava Lenka
16. Závada, Opava Petr
17. Hněvošice, Opava Petr Vitásek
18. Sádek, Opava Dušan Gregořica
19. Bolatice, ženyOpava Lucie Balarinová
20. Jamnice, Opava Dominik
21. Služovice, Opava Monika Neminářová
22. Píšť, Opava Kristýna Šrámková
23. Komárov, Opava Josef Kubesa
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Svoboda, ženyOpava Lucie Balarinová
26. Milostovice, MužiOpava Martin Šimkovský
27. Píšť, ženyOpava Kristýna Šrámková
28. Svoboda, ChróścielówOpava Lucie Balarinová
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Slatina, ženyNový Jičín Lucie Balarinová
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.