Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

1. kolo MSP (2B)

Pozvánka | Obnovit
Kde: Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch Kdy: 26. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Svoboda, ženyOpava Lucie Balarinová
2. Tošovice, TOŠODRY Fireteam, mužiNový Jičín Lucie Balarinová
3. Široká Niva, ŽenyBruntál Erika Jelínková
4. Starý Jičín, Jeseník, mužiNový Jičín Michal Straka
5. Svoboda, mužiOpava Lucie Balarinová
6. Malé Hoštice, ŽenyOpava Klára Konečná
7. Bolatice, Opava Lenka
8. Služovice, Opava Dušan Baránek
9. Starý Jičín, mužiNový Jičín Michal Straka
10. Závada, MužiOpava Daniel Kuděla
11. Služovice, ženyOpava Monika Neminářová
12. Neplachovice, Opava Klára Konečná
13. Jamnice, Opava Dominik
14. Bolatice, Opava Lenka
15. Závada, Ženy Opava Daniel Kuděla
16. Kozmice, Opava Tomáš Vallo
17. Široká Niva, MužiBruntál Erika Jelínková
18. Markvartovice, Opava Petr Glogar
19. Neplachovice, Opava Klára Konečná
20. Služovice, Opava Dušan Baránek
21. Hněvošice, Opava Lucie Balarinová
22. Kozmice, Opava Tomáš Vallo
23. Markvartovice, Opava Petr Glogar
24. Slatina, ženyNový Jičín Lucie Balarinová
25. Chlebičov, Opava Jiří Bena
26. Neplachovice, Opava Klára Konečná
27. Sádek, Opava Dušan Gregořica
28. Milostovice, mužiOpava Jaromír Volný
29. Prchalov, ANový Jičín Jakub Šenk
30. Velké Hoštice, ŽENY Opava Kateřina Večerková
31. Strahovice, Opava Lucie Balarinová
32. Bělá, Opava Lucie Balarinová
33. Prchalov, BNový Jičín Jakub Šenk
34. Komárov, MužiOpava Josef Kubesa
35. Milostovice, ŽenyOpava Veronika
36. Mošnov, Nový Jičín Karel
37. Branka u Opavy, Opava Lucie Balarinová
38. Zátor, Bruntál Martin Suhaj
39. Slatina, ženy BNový Jičín Lucie Balarinová
40. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
41. Větřkovice, Opava Tomáš Buchwald
42. Vlaštovičky, Opava Lucie Balarinová
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.