Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch Kdy: 26. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Tošovice TOŠODRY Fireteam, mužiNJLucie Balarinová
33Široká Niva ŽenyBRErika Jelínková
44Starý Jičín Jeseník, mužiNJMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Malé Hoštice ŽenyOPKlára Konečná
77Bolatice OPLenka
88Služovice OPDušan Baránek
99Starý Jičín mužiNJMichal Straka
1010Závada MužiOPDaniel Kuděla
1111Služovice ženyOPMonika Neminářová
1212Neplachovice OPKlára Konečná
1313Jamnice OPDominik
1414Bolatice OPLenka
1515Závada Ženy OPDaniel Kuděla
1616Kozmice OPTomáš Vallo
1717Široká Niva MužiBRErika Jelínková
1818Markvartovice OPPetr Glogar
1919Neplachovice OPKlára Konečná
2020Služovice OPDušan Baránek
2121Hněvošice OPLucie Balarinová
2222Kozmice OPTomáš Vallo
2323Markvartovice OPPetr Glogar
2424Slatina ženyNJLucie Balarinová
2525Chlebičov OPJiří Bena
2626Neplachovice OPKlára Konečná
2727Sádek OPDušan Gregořica
2828Milostovice mužiOPJaromír Volný
2929Prchalov ANJJakub Šenk
3030Velké Hoštice ŽENY OPKateřina Večerková
3131Strahovice OPLucie Balarinová
3232Bělá OPLucie Balarinová
3333Prchalov BNJJakub Šenk
3434Komárov MužiOPJosef Kubesa
3535Milostovice ŽenyOPVeronika
3636Mošnov NJKarel
3737Branka u Opavy OPLucie Balarinová
3838Zátor BRMartin Suhaj
3939Slatina ženy BNJLucie Balarinová
4040Jasenice VSLukáš Komender
4141Větřkovice OPTomáš Buchwald
4242Vlaštovičky OPLucie Balarinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.