Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou Kdy: 08. 06. 2019 18:00
Kontakt:   Telefon:  +420 739 373 100
Začátek rezervace: 09. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou "A" HBPavel Čihák
22Bojiště HBPavel Čihák
33Lučice HBJan
44Kouty HBPavel Čihák
55Spišská Nová Ves SNPavel Čihák
66Lipnice nad Sázavou HBPavel Čihák
77Potěhy KHSDH POTĚHY SDH POTĚHY
88Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
99Druhanov HBPavel Čihák
1010Květnov HBPavel Čihák
1111Čejov PEPavel Čihák
1213Lipnice nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Lučice HBJan
33Lipnice nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipnice nad Sázavou "II"HBPavel Čihák
22Sázavka HBPavel Čihák
33Chřenovice HBPavel Čihák
44Broumova Lhota HBKarolína Nedělková
55Lipnice nad Sázavou "II"HBPavel Čihák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Světlé "I"HBPavel Čihák
22Sázavka HBKarolína Nedělková
34Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
45Nová Ves u Světlé "II"HBPavel Čihák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.