Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou Kdy: 08. 06. 2019 18:00
Kontakt:   Telefon:  +420 739 373 100
Začátek rezervace: 09. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou "A" HBPavel Čihák
22Bojiště HBPavel Čihák
33Lučice HBJan Prchal
44Kouty HBPavel Čihák
55Spišská Nová Ves SNPavel Čihák
66Lipnice nad Sázavou HBPavel Čihák
77Potěhy KHSDH POTĚHY SDH POTĚHY
88Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
99Druhanov HBPavel Čihák
1010Květnov HBPavel Čihák
1111Čejov PEPavel Čihák
1213Lipnice nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Lučice HBJan Prchal
33Lipnice nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipnice nad Sázavou "II"HBPavel Čihák
22Sázavka HBPavel Čihák
33Chřenovice HBPavel Čihák
44Broumova Lhota HBKarolína Nedělková
55Lipnice nad Sázavou "II"HBPavel Čihák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Světlé "I"HBPavel Čihák
22Sázavka HBKarolína Nedělková
34Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
45Nová Ves u Světlé "II"HBPavel Čihák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.