Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Svésedlice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 21. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 21. 07. 2019 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Svésedlice, Olomouc SDH Svésedlice
2. Kožušany, Olomouc Petra Jančova
3. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
4. Pavlov-výběr, Šumperk Radek Vyhnal
5. Olšany u Prostějova, Prostějov Michal Vařecha
6. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
7. Přáslavice, ženyOlomouc Barbora Ivanová
8. Staměřice, Přerov Stefan Boháčik
9. Blatec, Olomouc Eva Sahligerová
10. Svésedlice, Olomouc SDH Svésedlice
11. Chválkovice, Olomouc Ondřej ŠAFAŘÍK
12. Přáslavice, Tým AOlomouc Barbora Ivanová
13. Velký Týnec, MužiOlomouc Jan Jeřábek
14. Kožušany, Olomouc Petra Jančova
15. Dub nad Moravou, ŽenyOlomouc Barbora Paráková
16. Přáslavice, Tým BOlomouc Barbora Ivanová
17. Radíkov, Olomouc Dejv Tietze
18. Chořelice, Olomouc Patrik Horák
19. Droždín, ChvádrožOlomouc Bernard ŠAFAŘÍK
20. Velký Týnec, Ženy Olomouc Petra
21. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
22. Dolany, Olomouc Petr Holoubek
23. Nenakonice, Muži Olomouc Jiří Tomecek
24. Kokory, Přerov Libor Daňa
25. Grygov, mužiOlomouc Adam Dvorský
26. Otinoves, Prostějov Tomáš Sychra
27. Náměšť na Hané, Olomouc Michal Zbořil
28. Nenakonice, Ženy Olomouc Jiří Tomecek
29. Spálov, ŽenyNový Jičín Vladimír Šíma
30. Myslechovice, Olomouc Martin Kroupa
31. Tršice, Olomouc Jaroslav Ulma
32. Tršice, Olomouc Honza Balint
33. Sobíšky, Přerov Jiří Kočař
34. Výkleky, ŽenyPřerov Iveta Hnilicová
35. Vojnice, ženyOlomouc Adriana Šulcová
36. Vojnice, Muži Olomouc Filip Hricisin
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.