Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 25. 08. 2018 21:00
Kontakt:   Zdeněk Vyskočil Telefon:  +420 731 418 980
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří MUŽI "A"PTTlumič
22Krtely PTPetr Novák
33Šipoun PTJaroslav Petrlík
44Hejná KTJakub Přibyl
55Svatá Maří MUŽI "B"PTTlumič
66Benešova Hora PTOndřej Carvan
77Zahorčice STVojtěch Tůma
88Onšovice ŽenyPTMíra Staněk
99Pištín CBPetr Novák
1010Svatá Maří ŽENYPTTlumič
1111Zahorčice STMarek Janoušek
1212Radhostice SDH RadhosticePTSdh Radhostice
1313Žihobce ženyKTPepík F.
1414Budilov Muži BPTJarda Mareš
1515Svatá Maří Svatá Maří "C"PTVojtěch Tůma
1616Žihobce mužiKTPepík F.
1717Vacov MUŽIPTDavid Makas
1818Budilov Ženy APTJarda Mareš
1919Bohumilice Muži "A"PTJaroslav Švehla
2020Radhostice ŽenyPTSdh Radhostice
2121Budilov Ženy BPTJarda Mareš
2222Výškovice ženyPTjirka Lang
2323Nebahovy ZdenicePTOndřej Holub
2424Budilov Muži APTJarda Mareš
2525Bohumilice "Ženy"PTJaroslav Švehla
2627Výškovice mužiPTjirka Lang
2728Bohumilice Muži BPTPetr Jungvirt
2829Vacov Ženy APTKatka Nováková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.