Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 25. 08. 2018 21:00
Kontakt:   Zdeněk Vyskočil Telefon:  +420 731 418 980
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří MUŽI "A"PTTlumič
22Krtely PTPetr Novák
33Šipoun PTJaroslav Petrlík
44Hejná KTJakub Přibyl
55Svatá Maří MUŽI "B"PTTlumič
66Benešova Hora PTOndřej Carvan
77Zahorčice STVojtěch Tůma
88Onšovice ŽenyPTMíra Staněk
99Pištín CBPetr Novák
1010Svatá Maří ŽENYPTTlumič
1111Zahorčice STMarek Janoušek
1212Radhostice SDH RadhosticePTSdh Radhostice
1313Žihobce ženyKTPepík F.
1414Budilov Muži BPTJarda Mareš
1515Svatá Maří Svatá Maří "C"PTVojtěch Tůma
1616Žihobce mužiKTPepík F.
1717Vacov MUŽIPTDavid Makas
1818Budilov Ženy APTJarda Mareš
1919Bohumilice Muži "A"PTJaroslav Švehla
2020Radhostice ŽenyPTSdh Radhostice
2121Budilov Ženy BPTJarda Mareš
2222Výškovice ženyPTjirka Lang
2323Nebahovy ZdenicePTOndřej Holub
2424Budilov Muži APTJarda Mareš
2525Bohumilice "Ženy"PTJaroslav Švehla
2627Výškovice mužiPTjirka Lang
2728Bohumilice Muži BPTPetr Jungvirt
2829Vacov Ženy APTKatka Nováková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.