Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče Kdy: 17. 08. 2019 09:00
Kontakt:   Tomáš Šolc Telefon:  728104332
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady MBMartina Hrušková
22Žehrov MBLukáš Marek
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Hrdlořezy MBMichal Čermák
55Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
66Chudíř MBPetr Melčák
77Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
88Bítouchov MBMichal Rejzek
99Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1010ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
1111Bechov MBTadeáš Odstrčilík
1212Smilovice MBJana Stránská
1313Doubravička MBPetr Šifta
1414Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1515Plazy MBZdeněk Tůma
1616Obruby MBDalibor Musil
1717Žehrov MBMatěj Hajlich
1818Březovice MBAntonín Hokuf

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady MBMartina Hrušková
22Chudíř MBPetr Melčák
33ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
44Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
55Kosořice MBMartina Hrušková
66Dobšín MBLucie Křivská
77Bítouchov MBMichal Rejzek
88Petkovy MBJan Kertész
99Žehrov MBLukáš Marek
1010Veselá MBKristýna Sznapková
1111Bechov MBTadeáš Odstrčilík
1212Smilovice MBJana Stránská
1313Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
1414Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1515Plazy MBZdeněk Tůma
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.