Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč Kdy: 20. 07. 2024 21:30
Kontakt:   PŘIBYL Marek Telefon:  607067765
Začátek rezervace: 07. 07. 2024 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2024 21:30



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strmilov JHFrantišek Janů
22Dolní Němčice JHJan Doležal
33Dešná Ženy JHAdam Račický
44Dešná BJHFrantišek Janů
55Markvarec JHMartin Pecha
66Boršov ženyJIPetra Nečadová
77Urbanov JILukáš Trkola
88Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
99Český Rudolec JHFrantišek Janů
1010Horní Němčice JHFrantišek Novák
1111Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1212Nová Včelnice Ženy JHPavlína Jirků
1313Strachoňovice Ženy JIVojtěch Novák
1414Dolní Cerekev ženyJIFrantišek Novák
1515Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
1616Ústrašice ŽenyTAFrantišek Ježek
1717Žirovnice Muži PEAdam Hamerník
1818Boršov mužiJIPetra Nečadová
1919Zdešov Ženy JHNikola Vašková
2020Kamenice nad Lipou MužiPEDavid Kostroun
2121Strachoňovice Muži JIVojtěch Novák
2222Boršov dorostJIPetra Nečadová
2323Horní Němčice ženyJHFrantišek Novák
2424Kamenice nad Lipou ŽenyPEMarketa Chalupova
2525Smrkov ŽenyTAKateřina Macková
2626Budeč BJHMichal Tříletý
2727Žirovnice Ženy PEEliška Švadlenová
2828Libkova Voda PEVena Drahný
2929Telč BJIŠtěpán Kuhn
3030Krasonice JIJan Dušek
3131Budeč B, dorostJHMichal Tříletý
3232ŽiKa Team, dorost PEEliška Švadlenová
3333Písečné Ženy JHRadka Burešová
3434Krasonice Dorost JIJan Dušek
3535Chotěmice TAPatrik Baláž
3636Sedlatice JILuboš Šťastný
3737Božejov PEDaniel Křížek
3838Dešná JHAdam Račický
3939Police BTRJaromir Filipsky
4040Krasonice Ženy JIMichaela Michalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.