Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty sboru Kdy: 22. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Radim Haitl Telefon:  734 334 295
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
22Hrabůvka PRHonza
33Babice VSOndra Struška
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Radkova Lhota PRKristýna Čočková
66Malhotice PRLuboš Lehnert
77Prchalov NJJiři Buzinis
88Pravčice KMMishi
99Valašské Meziříčí Lhota u ChoryněVSTomáš Kamas
1010Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
1111Špičky PRKristýna Čočková
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Provodovice PRŠtefan Bršťák
1414Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Luboměř NJAdam Melichar
1717Jasenice VSJakub Kopřiva
1818Opatovice PRlibor roman
1920Olšovec PRFilip Staněk
2021Vrchoslavice PVRadim Janečka
2122Mladcová ZLPetr Korábečný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRKristýna Čočková
22Radíkov PRKristýna Čočková
33Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
44Pravčice AKMMishi
55Kunovice VSMarkéta Gábová
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Paršovice PRMichaela Mlčáková
88Pravčice BKMMishi
99Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1010Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
1111Hlinsko PRPetr Šromota
1212Opatovice PRlibor roman
1313Potštát PRVeronika Kocjanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.