Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Štíty

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy Kdy: 14. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 07. 2024 18:30 Konec rezervace: 14. 07. 2024 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Štíty, Šumperk VC OSH Šumperk
2. Bludov, Šumperk VC OSH Šumperk
3. Bratrušov, Šumperk Jakub Fabiánek
4. Břidličná, Bruntál Tomáš Pavlík
5. Brníčko, Šumperk Vítek Hrubý
6. Janovice, Bruntál Nikola Motlíčková
7. Nemile, Šumperk Jiří Běťák
8. Lesnice, Šumperk David Trendl
9. Nová Dědina, Olomouc Jan Brachtl
10. Hrabová, Šumperk Martin Kondler
11. Bohuslavice, Šumperk Pavel Dostál
12. Hrabišín, Šumperk Aleš Elšík
13. Nemrlov, Šumperk Marek Elšík
14. Nový Malín, Šumperk Sabina Nezvalova
15. Hrabová, Šumperk Kateřina Potěšilová
16. Plinkout, Olomouc Eliška Blažková
17. Dolní Studénky, Šumperk Aleš Elšík
18. Svébohov, Šumperk David Trendl
19. Jedlí, Šumperk Pavel Švub
20. Svébohov, Šumperk Sabina Nezvalova
21. Zborov, Šumperk Víťa
22. Horní Studénky, Šumperk Víťa
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Sobotín, Šumperk Jiří Fojtík
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
71.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
72.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
73.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
74.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
75.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
76.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
77.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
78.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
79.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
80.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
81.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
82.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
83.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
84.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
85.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
86.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
87.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
88.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
89.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nový Malín, Šumperk Janča Kappelová
2. Nemile, Šumperk Jiří Běťák
3. Hrabová, Šumperk Nella Minářová
4. Maršíkov, Šumperk Andrea Vaculíková
5. Klopina, Šumperk VC OSH Šumperk
6. Nová Dědina, Olomouc Blanka Motlíčková
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.