Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Štítary

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Štítary Kdy: 12. 07. 2020 10:00
Kontakt:   stitarysdh@seznam.cz Telefon:  +420 724940750
Začátek rezervace: 29. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Vranovice, PekloPříbram Standa Strnad
3. Žebnice, Plzeň-sever Vladimír Záhrobský
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
6. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
7. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
8. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
9. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
10. Horní Lukavice, Plzeň-jih Jan Hůla
11. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
12. Únětice 1911, Plzeň-jih Ondřej Kail
13. Hrabice, Prachatice Radoslav Myslík
14. Bolkov, Plzeň-jih Vladimír Štýs
15. Vidice, Domažlice Tereza Voráčová
16. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
17. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše
18. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
19. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
20. Štítary, BDomažlice Miroslav Žáček
21. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Jan Albl
22. Chrást, Příbram Jan Trčka
23. Robčice, Plzeň-jih Radek Růt
24. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
25. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
2. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
3. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
4. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
5. Štichovice, Plzeň-sever SDH ŠTICHOVICE ŽENY
6. Vidice, Domažlice Tereza Voráčová
7. Dehtín, Klatovy Jana Hlaváčková
8. Hlubyně, Příbram Dana Hrzalová
9. Štítary, Domažlice Denis Balounová
10. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
11. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
12. Lužná, Rakovník Tereza Říhová
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Poděvousy, Domažlice Jana Olšovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.