Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Stará Ves (2B) Kdy: 06. 08. 2022 13:00
Kontakt:   SDH Stará Ves Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 06. 07. 2022 18:00 Konec rezervace: 06. 08. 2022 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Ves mužiBRJan Urban
22Suchá Rudná Muži BREdita Barčíková
33Chlebičov OPVít Ciminga
44Karlovice Ženy BREdita Barčíková
55Široká Niva mužiBRLucie Čapková
66Andělská Hora Valšov , muži BRMichal Kugler
77Karlovice Muži BREdita Barčíková
88Široká Niva ženyBRLucie Čapková
99Sádek OPDušan Gregořica
1010Velké Kunětice JERoman Varga
1111Stará Ves veteráni BRMiroslava Paulerová
1212Milotice nad Opavou mužiBRLucie Čapková
1313Zátor BRJaromír Wysoglad
1414Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1515Bernartice mužiJEMarek Samolej
1616Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1717Břidličná BRJaromir Pavlik
1818Rohle ženySUFrantišek Lass
1919Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2020Široký Brod VeterániJERoman Muzikant
2121Holčovice MužiBRDavid Sztyper
2222Rohle veterániSUFrantišek Lass
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.