Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Stará Ves (2B)

Pozvánka | Obnovit
Kde: louka za kinem Kdy: 22. 06. 2019 10:00
Kontakt:   staraves.sdh@gmail.com Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Ves, mužiBruntál Jan Urban
2. Široký Brod, Muži AJeseník Roman Muzikant
3. Břidličná, Bruntál Jíří Skopal
4. Vrbno pod Pradědem, Bruntál Jendelín Urban
5. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
6. Janovice, Bruntál Jíří Skopal
7. Dolní Studénky, Šumperk Jíří Skopal
8. Vrbno pod Pradědem, ženyBruntál Jendelín Urban
9. Lipová-lázně, Jeseník Milan Smékal
10. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
11. Dolní Studénky, Šumperk Jíří Skopal
12. Široký Brod, Muži BJeseník Roman Muzikant
13. Zátor, Muži Bruntál Alžběta Miturová
14. Suchá Rudná, mužiBruntál Edita Barčíková
15. Široká Niva, mužiBruntál Martin Suhaj
16. Karlovice, ženyBruntál Edita Barčíková
17. Bernartice, Jeseník Marek Samolej
18. Leskovec nad Moravicí, MužiBruntál Erika Jelínková
19. Široká Niva, ženyBruntál Martin Suhaj
20. Karlovice, mužiBruntál Edita Barčíková
21. Leskovec nad Moravicí, Ženy Bruntál Erika Jelínková
22. Sádek, Opava Dušan Gregořica
23. Moravský Beroun, Bruntál Michal Klimek
24. Andělská Hora, ValšovBruntál Michal Kugler
25. Milotice nad Opavou, Bruntál David Dvorský
26. Janovice, veterániBruntál petr boxan
27. Milostovice, ŽenyOpava Veronika
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.