Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Kontakt:   David Müller Telefon:  722912118
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zderaz CCRJan Tměj
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Moravany PAHonza Adamec
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Prchalov BNJJakub Šenk
3031Kynice HBTomáš Francl
3132Český Rudolec JHTomáš Vlček
3233Sedlatice JIVojtěch Šťastný
3334Nevřeň PSJícháč
3435Krásná Ves MBJan Macoun
3536Krasonice JILukáš Pivonka
3637Dolní Němčice JHMirek Havlík
3738Kuřim BBOJara
3839Čechtín TRMarek Vaněk
3943Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
4044Frýdštejn JNMartin Bušek
4145Dešná BJHAleš Coufal
4246Hornice TRAleš Bobu
4347Frýdštejn JNPatrik Muller
4448Zahorčice STBaďa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Albrechtice KASabina Maštalířová
88Nevcehle JISabina Maštalířová
99Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
1010Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Petrůvky TRPavla Pěnčová
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Benetice TRPetr Krejčí
1515Dětkovice VYMichal Hrabánek
1616Budišov TRŽaneta Slabá
1718Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.