Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Srch _ Kdy: 19. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Panchártek Leoš Telefon:  736126738
Začátek rezervace: 05. 09. 2020 10:00 Konec rezervace: 19. 09. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrovice HBJakub Heřmánek
22Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
33Srch PALeoš Panchártek
44Kynice HBMartin Bárta
55Pohled HBMartin Bárta
66Seč CRFilip Kružík
77Milíčov JIFilip Pech
88Světlá nad Sázavou BHBVeronika Pazderková
99Rynárec PETomáš Bulant
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1212Věž HBMartin Bárta
1313Světlá nad Sázavou AHBMilan Doležal
1414Česká Bělá HBVladimír Zadina
1515Kámen HBmichal koubek
1616Lučice HBJan Prchal
1717Trnov RKLukáš Kroupa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná BHBJana Musilová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBMartin Bárta
44Lučice HBJan Prchal
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
66Česká Bělá ml.HBMartin Bárta
77Kámen HBmichal koubek
88Kejžlice PELenka Kohoutová
99Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBJana Musilová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Herálec HBMíša Janoušková
44Česká Bělá HBMartin Bárta
55Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová
67Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areálTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.