Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 19. 09. 2021 13:00
Kontakt:   Režný Stanislav Telefon:  603254439
Začátek rezervace: 12. 09. 2021 18:00 Konec rezervace: 19. 09. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Soběsuky PVStanislav Režný
25Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
37Bílovice OdpadPVStanislav Režný
48Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
59Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
610Otinoves PVMichaela Vystavělová
711Domamyslice PVLukáš Koudelka
812Bílovice PVStanislav Režný
913Bělotín PROndřej Hlavinka
1014Plumlov PVLuboš Kopřiva
1115Janovice BRRoman Namor
1216Měrotín OLSDH Měrotin
1317Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1418Dětkovice PVLadislav Kořínek
1519Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1647Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1748Sychotín BKDavid Sedlák
1849Myslejovice PVMilan Buriánek
1950Velká Bystřice OLTomáš Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Soběsuky BPVStanislav Režný
33Cholina CholešniceOLTom Ham
44Pěnčín PVEliška Vantuchová
55Soběsuky APVStanislav Režný
66Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
77Bousín PVNikol Minxová
88Pěnčín PVKristýna Nováková
99Soběsuky CPVStanislav Režný
1010Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1111Bílovice PVMonika Hrazdilová
1212Vojnice OLTereza Jílková
1313Pavlov ŽenySUSimona
1414Dětkovice PVLadislav Kořínek
1515Seloutky Ženy PVBarbora Sojčáková
1616Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1717Bělkovice-Lašťany OLTereza Jílková
1818Loučany OLDagmar Bartoňková
1919Pustiměř VYMichal Vrba
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.