Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Smilov Kdy: 24. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Dalibor Novotný Telefon:  776167924
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 10:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
22Česká Bělá HBVladimír Zadina
33Pohled HBJakub Vašíček
45Dobrá  RHBDalibor Novotný
56Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
67Srch PAMartin Bárta
78Vepříkov HBSDHVepříkov
89Petrovice HBJakub Heřmánek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Lučice HBJan Prchal
1112Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
1213Studnice CRVojtěch Vašek
1314Věž HBMartin Bárta
1415Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Herálec HBMíša Janoušková
22Lučice HBJan Prchal
33Pohled HBJakub Vašíček
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vepříkov HBJakub Heřmánek
22Pohled HBJakub Vašíček
34Herálec HBMíša Janoušková
45Lučice HBJan Prchal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.