Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8.kolo MSP 2024 na 2B Kdy: 14. 07. 2024 14:00
Kontakt:   David König Telefon:  777 272 156
Začátek rezervace: 01. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvartovice MUŽIOPDavid König
22Hukovice NJMartin Ondrůšek
33Neplachovice MužiOPPavel Tyll
44Bolatice OPŠtěpán Liška
55Služovice ŽENYOPDavid König
66Svoboda OPDavid König
77Vrbice MUŽIKADavid König
88Markvartovice ŽENY BOPDavid König
99Brušperk FMNikola Fajmanová
1010Bolatice OPŠtěpán Liška
1111Svoboda OPDavid König
1212Velké Hoštice COPSDH Malé Hoštice
1313Kujavy MUŽI BNJDavid König
1414Brušperk ŽenyFMNikola Fajmanová
1515Služovice DOROSTOPDavid König
1616Svoboda OPDavid König
1717Bolatice OPŠtěpán Liška
1818Svinov Ženy BOVNikola Fajmanová
1919Brušperk BFMJiří Merta
2020Malé Hoštice Ženy OPSDH Malé Hoštice
2121Pustkovec dorostOVZuzana Fojtíková
2222Hněvošice Ženy OPTereza Slivková
2323Jamnice OPDominik
2424Milostovice OPMartin Šimkovský
2525Služovice mužiOPDušan Baránek
2626Chlebičov OPJiří Lasák
2727Bělá OPOndřej Žvaka
2828Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
2929Větřkovice OPJan Černoch
3030Vrbice ŽenyKADavid Plasgura
3131Bělá OPOndřej Žvaka
3232Hněvošice MužiOPPetr Vitásek
3333Petřvaldík NJPetr Levý
3434Neplachovice Ženy OPAdéla Malá
3535Velké Hoštice DorostOPVojta Mikolajský
3636Rohov OPDavid König
3737Pustkovec OVDominik Weinfurter
3838Vávrovice dorostOPMartin Vavrla
3939Chuchelná dorostOPŠtěpán Chrobaczek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.