Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města Slušovice Kdy: 05. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Jakub Kuňák Telefon:  +420776380386
Začátek rezervace: 10. 04. 2018 13:00 Konec rezervace: 05. 05. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slušovice ženyZLMonča
22Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
33Hrobice muži nad 35letZLMonča
44Mladcová mužiZLMonča
55Nevšová A mužiZLMonča
66Trnava ženyZLMonča
77Slušovice mužiZLMonča
88Mysločovice mužiZLMonča
99Velký Ořechov C mužiZLMonča
1010Hrabůvka PRHonza
1111Trnava mužiZLMonča
1212Hostětín mužiUHMonča
1313Vlachovice ženyZLMonča
1414Mikulůvka mužiVSMonča
1515Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1616Slušovice mužiZLMonča
1717Popov ženyZLMonča
1818Křekov mužiZLMonča
1919Ublo mužiZLMonča
2020Hošťálková Muži VSOndřej Bártek
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Špičky ženyPRVeronika Květoňová
2323Křekov muži nad 35letZLMonča
2424Nedašova Lhota ženyZLMonča
2525Přílepy KMRadim Kašpárek
2626Lukov mužiZLMonča
2727Jestřabí mužiZLMonča
2828Ludslavice KMPavel Lužík
2929Vsetín VSMonča
3030Zádveřice mužiZLMonča
3131Louky ZLMonča
3232Vysoké Pole ženyZLMonča
3333Bylnice ZLMonča
3434Veselá ZLPetr Oškera
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.