Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: I.kolo LPO 2018 Kdy: 11. 05. 2018 20:00
Kontakt:   Vítězslav Felcman Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 04. 2018 14:00 Konec rezervace: 10. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz CCRJan Tměj
22Choltice PAJakub Dušek
33Dubenec TUMartínek z Dubence
44Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
55Hrobice PALeoš Kříž
66Čeperka NPALeoš Kříž
77Srch SPALeoš Panchártek
88Smidary HKLeoš Kříž
99Moravany PAHonza Louža
1010Prosetín CRTomáš Vít
1111Stéblová DPAPatrik Kučera
1212Rokytno PALeoš Kříž
1313Stradouň UOSDH Stradouň
1414Srch JPALeoš Panchártek
1515Slepotice PAJan Šejnoha
1616Vinary UOFilip Neděla
1717Zderaz ACRJan Tměj
1818Velké Hamry JNMAD Matthew
1919Dolní Ředice PALeoš Kříž
2020Komárov PAMichal Bárta
2122Zderaz BCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Komárov PAMichal Bárta
22Slepotice PALeoš Kříž
33Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
44Holice PAVeronika Janusová
55Stéblová PALeoš Kříž
66Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
77Stradouň UOSDH Stradouň
814Vinary UOFilip Neděla
915Čeperka PALeoš Kříž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.