Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Slapy u Tábora

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičská soutěž v požárním sportu. Kdy: 04. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Jarmila Kleinerová Telefon:  732426070
Začátek rezervace: 15. 06. 2020 11:00 Konec rezervace: 04. 07. 2020 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bechyně, SlapyTábor Vlastimil Metelec
2. Bechyně, DobroniceTábor Vlastimil Metelec
3. Bechyně, ObrataňTábor Vlastimil Metelec
4. Žirovnice, Pelhřimov Adam Hamerník
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Skrýchov u Malšic, Tábor Jan Kopecký
8. Dobronice u Chýnova, Tábor Jiří Menšík
9. Nová Ves u Chýnova, Tábor Michal Jůza
10. Choustník, Tábor David Dvořák
11. Lom, Tábor Karin Joštová
12. Makov, Tábor Jiří Švec
13. Božejovice, Tábor Jakub Vávrovský
14. Rybova Lhota, Tábor Lukáš Kouba
15. Český Rudolec, Jindřichův Hradec Ondřej Huml
16. Střezimíř, Benešov SDH Střezimíř
17. Malovice, Benešov Karel Trefil
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Drahňovice, Benešov Daniel Košata
21. Daměnice, Benešov Míra Lalouček
22. Svaté Pole, MužiPříbram Josef Pecka
23. Tučapy, Tábor Jarmila Kleinerová
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bechyně, SlapyTábor Vlastimil Metelec
2. Daměnice, Benešov Lukáš Vítek
3. Zhoř u Tábora, Tábor Lucie Nováková
4. Zdešov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
5. Ratměřice, Benešov Veronika Šebková
6. Chrbonín, ChrbonínTábor Pavel Komárek
7. Choustník, Tábor David Dvořák
8. Tomice, MartomiceBenešov Veronika Šebková
9. Střezimíř, Benešov SDH Střezimíř
10. Nová Včelnice, Jindřichův Hradec Pavlína Jirků
11. Oltyně, Tábor Petra Novotná
12. Malovice, Benešov Karel Trefil
13. Lom, Tábor Karin Joštová
14. Čechtice, Benešov Martina Suchánková
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bechyně, SlapyTábor Vlastimil Metelec
2. Lom, Tábor Honza Dafčík
3. Svaté Pole, MužiPříbram Josef Pecka
4. Tučapy, Tábor Jarmila Kleinerová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.