Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Škodějov Kdy: 22. 06. 2024 20:30
Kontakt:   Pavel Dolenský Telefon:  606891206
Začátek rezervace: 17. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2024 23:59



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Desná III JNHasiči Škodějov
24Roprachtice SMHasiči Škodějov
35Sezemice MBOndřej Flanderka
46Škodějov ChassaSMHasiči Škodějov
57Bozkov SMHasiči Škodějov
68Rváčov Rváčov-KošovSMSDH Rvacov
710Škodějov SMHasiči Škodějov

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
24Rváčov Rváčov-KošovSMSDH Rvacov

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMHasiči Škodějov
22Sezemice MBOndřej Flanderka
33Dalešice JNDavid Beránek
44Škodějov ChassaSMHasiči Škodějov
55Rváčov Rváčov-KošovSMSDH Rvacov
67Roprachtice SMHasiči Škodějov
78Škodějov SMHasiči Škodějov
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.