Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Škodějov

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Škodějov Kdy: 21. 05. 2022 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2022 20:00 Konec rezervace: 21. 05. 2022 00:01

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
2. Pěnčín, Jablonec nad Nisou Marek Mrkvička
3. Březová, Liberec Nikola Bulířová
4. Krásná Ves, BéMladá Boleslav Jan Macoun
5. Škodějov, Semily FNC
6. Desná III, Jablonec nad Nisou SDH Desná III
7. Březovice, Mladá Boleslav Daniel Čeleda
8. Příchovice, Jablonec nad Nisou Jan Kupka
9. Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
10. Škodějov, dorostSemily FNC
11. Bystřice, Jičín Michal Odzgan
12. Roprachtice, Semily Roman Dolenský
13. Pěnčín, Liberec Jakub Hruška
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Škodějov, Semily Roman Dolenský
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Slatiny, Jičín Kateřina Zumrová
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Jeřmanice, Liberec Nikola Bulířová
8. Zlatá Olešnice, ženyJablonec nad Nisou Petra Černá
9. Pěnčín, ŽenyLiberec Jakub Hruška
10. Hodkovice nad Mohelkou, Ženy Liberec Veronika Davidová
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Krásná Ves, Mladá Boleslav Nikola Bulířová
14. Dalešice, Jablonec nad Nisou David Beránek
15. Březová, Liberec Nikola Bulířová


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Škodějov, dorostSemily FNC
2.Roztoky u Semil, Semily FNC
3.Roprachtice, Semily FNC
4.Škodějov, Semily FNC
5.Dalešice, Jablonec nad Nisou David Beránek
6.Příchovice, Jablonec nad Nisou Jan Kupka
7.Dalešice, ŽenyJablonec nad Nisou Iveta
8.Bystřice, Jičín Michal Odzgan
9.Březovice, Mladá Boleslav Daniel Čeleda
10.Březová, Liberec Nikola Bulířová
11.Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
12.Pěnčín, Liberec Jakub Hruška
13.Slatiny, ŽenyJičín Kateřina Zumrová
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.Pěnčín, ŽenyLiberec Jakub Hruška
16.Petrašovice, Liberec Jakub Škoda
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.